kurs na suwnice, kurs spawacza, kurs wózki widłowe, kurs elektryczny

Szkolenia wraz z egzaminami na uprawnienia energetyczne prowadzone są na terenie całego kraju!
Infolinia 48 801 090 089

Telefony kontaktowe do przedstawicieli na terenie kraju:
Kraków
12-444-67-13
Rzeszów
17-785-06-13
Warszawa
22-378-33-55
Katowice
32-445-03-59
Bielsko-Biała:
33-486-18-34
Częstochowa:
34-390-57-10
Łódź:
42-288-12-46
Toruń
56-690-41-38
Poznań
61-415-12-84
Gdańsk
58-728-24-06
Wrocław
71-738-23-16
Opole
77-547-46-31
Olsztyn:
89-679-56-05
Szczecin
91-444-07-63
  • kurs wózki widłowe
  • kurs na suwnice
  • kurs spawacza
Wybierz swojego przedstawiciela:
Formularz kontaktowy:
Rodzaj szkolenia: *
Imię i Nazwisko: *
Miejscowość: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Zapytanie: *
CAPTCHA ImageRefresh Image
POLE OBOWIĄZKOWE *
Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu do potrzeb realizacji zapytania

Kursy wózków widłowych

Zapraszamy państwa do zapisania się na prowadzony przez nas kurs na wózki widłowe dzięki czemu w niedługim czasie będą państwo posiadać możliwość podjęcia pracy na stanowisku operatora wózka widłowego.

W ostatnim czasie zauważyliśmy że z całej gamy kursów dostępnych w naszej ofercie klienci najchętniej wybierają kurs na wózki widłowe – aby móc przystąpić do kursu należy mieć ukończone 18 lat a także legitymować się pozytywnym zaświadczeniem lekarskim (Nasze stowarzyszenie współpracuje z lekarzami medycyny pracy – dzięki czemu możemy zaoferować pomoc w załatwieniu wstępnych formalności).

kurs na wózki widłowe 

Prowadzony przez nas kurs na wózki widłowe składa się z 3 podstawowych etapów:

1 kurs na wózki widłowe część teoretyczna – która pozwala uzyskać niezbędną teoretyczną wiedzę potrzebną do wykonywania zawodu operatora wózka widłowego – Zakres potrzebnych informacji i zagadnień został przygotowaliśmy wspólnie z kadrą naukowa Politechniki Śląskiej dzięki czemu mamy pewność że materiały dydaktyczne które przekazujemy naszym klientom podczas zajęć są najwyższym poziomie i dają możliwość kompletnego przygotowania się do zajęć praktycznych jak i egzaminu.

2 kurs na wózki widłowe część praktyczna – która obejmuje w zależności od pogody zajęcia które prowadzone są na placach manewrowych lub w halach produkcyjnych – dzięki czemu możemy prowadzić kursy na wózki widłowe przez cały rok. Zawsze podczas prowadzonych zajęć praktycznych kursantom towarzyszą doświadczeni instruktorzy którzy chętnie dzielą się swoja wiedzą i pomagają uczestnikom na każdym etapie kursu. Wpływ na kształt prowadzonego kursu ,egzamin, a także rodzaj wydanych uprawnień ma oczywiście wybór rodzaju i typu wózka widłowego na którym prowadzone jest szkolenie.

Masze stowarzyszenie dysponuje własnym parkiem maszynowym dlatego możemy skutecznie przeprowadzić i zaoferować:

- kurs na wózki widłowe unoszące

- kurs na wózki widłowe podnośnikowe

- kurs na wózki wózki widłowe naładowne

- kurs na wózki widłowe specjalne

Po ukończeniu zajęć teoretyczno-praktycznych osoby biorące udział w kursie przystępują do egzaminu na operatora wózków widłowych ( koszt egzaminu a także ewentualnego drugiego podejścia zawarty jest w cenie kursu).

Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu wydawane są uprawnienia które ważne są bezterminowo na terenie całej Unii Europejskiej. Uprawnienia wydajemy na wszystkie typy wózków ( elektryczne, z silnikiem diesla a także spalinowe) Dodatkowo na życzenie uczestnika kursu udostępniamy uprawnienia w językach obcych      (Angielski, Niemiecki).

Kurs na wózki widłowe – co na wyróżnia:

- Elastyczne podejście do potrzeb klientów (Na życzenie kursy organizujemy w godzinach popołudniowych także w soboty i niedziele ) DLA FIRM - istnieje możliwość przeprowadzenie kursu na terenie zakładu pracy na sprzęcie udostępnionym przez zleceniodawcę).

- Atrakcyjne ceny i dogodne metody płatności (istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty DLA FIRM zawsze indywidualnie wyceniamy koszt prowadzonego kursu.

- Ogólnopolski zasięg i mobilność – organizujemy kursy na terenie większości województw – w przypadku dużego zainteresowania możemy przeprowadzić kurs w dowolnie wskazanym mieście).

- Skuteczność – dzięki wprowadzonemu systemowi prowadzenia kursu w ciąg ostatnich trzech lat ( 2008 – 2011) praktycznie 100% osób które zostały dopuszczone do egzaminu uzyskało uprawnienia operatora wózka widłowego.

Zapraszamy do skontaktowania się z jednym z naszych oddziałów terenowych w celu uzyskania szczegółowych informacji lub przesłania zapytania za pomocą dostępnego na stronie formularza kontaktowego.

 

 

Zapraszamy do kontaktu.

Zespół zawodowe-kursy.pl