kurs na suwnice, kurs spawacza, kurs wózki widłowe, kurs elektryczny

Szkolenia wraz z egzaminami na uprawnienia energetyczne prowadzone są na terenie całego kraju!
Infolinia 48 801 090 089

Telefony kontaktowe do przedstawicieli na terenie kraju:
Kraków
12-444-67-13
Rzeszów
17-785-06-13
Warszawa
22-378-33-55
Katowice
32-445-03-59
Bielsko-Biała:
33-486-18-34
Częstochowa:
34-390-57-10
Łódź:
42-288-12-46
Toruń
56-690-41-38
Poznań
61-415-12-84
Gdańsk
58-728-24-06
Wrocław
71-738-23-16
Opole
77-547-46-31
Olsztyn:
89-679-56-05
Szczecin
91-444-07-63
  • kurs spawacza
  • kurs wózki widłowe
  • kurs na suwnice
Wybierz swojego przedstawiciela:
Formularz kontaktowy:
Rodzaj szkolenia: *
Imię i Nazwisko: *
Miejscowość: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Zapytanie: *
CAPTCHA ImageRefresh Image
POLE OBOWIĄZKOWE *
Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu do potrzeb realizacji zapytania

Uprawnienia na wózki widłowe

Aktualnie szkolenia na wózki widłowe są jednym z najczęściej wybieranych szkoleń przez naszych klientów.

W trakcie szkolenia prowadzimy zajęcia teoretyczne oparte na przygotowanych przez kadrę naukową Politechniki Śląskiej materiałach szkoleniowych – po ukończeniu kursy nieodpłatnie przekazujemy materiały szkoleniowe kursantom.

Kolejnym etapem uprawnienia na wózki widłowe są zajęcia praktyczne prowadzone na własnym sprzęcie pod nadzorem doświadczonej kadry szkoleniowej – zajęcia prowadzimy w małych grupach dzięki czemu każdy ma możliwość zdobycia praktycznych umiejętności obsługi wózka widłowego – dzięki wprowadzonemu przez nasze stowarzyszenie systemowi szkolenia na przestrzeni ostatnich kilku lat średnia zdawalność egzaminu zbliża się do granicy 100%. (w sytuacji braku zaliczenia egzaminu za pierwszym razem – kursant może nieodpłatnie przystąpić do kolejnej próby).

Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu na operatora wózka widłowego który jest ostatnim etapem szkolenia kursantowi wydawane są uprawnienia potwierdzające zdobyte kwalifikacje zawodowe.  (zaświadczenia ważne są na ternie Unii Europejskiej – na życzenie klienta możemy wystawić zaświadczenie w języku Angielskim lub Niemieckim).

Uprawnienia wydawane są bezterminowo na wszystkie typy wózków widłowych (elektryczne, benzynowe, z silnikiem diesla) prowadzimy min.

- szkolenia na wózki widłowe unoszące
- szkolenia na wózki widłowe podnośnikowe
- szkolenia na wózki widłowe naładowne
- szkolenia na wózki widłowe specjalne
- Dodatkowo oferujemy szkolenie z obsługi i wymiany butli gazowej w wózkach widłowych

Zapraszamy do naszego działu download gdzie udostępniamy za darmo materiały zawierające szczegółowe informacje dotyczące prowadzonych szkoleń na wózki widłowe.

Zawsze staramy się w sposób elastyczny podchodzić do wymagań naszych klientów stąd w ramach standardowej oferty wprowadziliśmy możliwość indywidualnego ustalania terminu prowadzonego szkolenia (godziny popołudniowe i wieczorne, a także weekendy).

Istnieje także możliwość rozłożenia płatności za prowadzone szkolenia na wózki widłowe na raty.

Dla firm które chcą skorzystać z naszego szkolenia przygotowaliśmy specjalną ofertę w której możliwe jest przeprowadzenie szkolenia na miejscu u zleceniodawcy i to zarówno na naszym sprzęcie lub wózkach widłowych udostępnionych przez klienta.

Szkolenia na wózki widłowe prowadzimy przez cały rok – z uwagi na liczbę prowadzonych szkoleń na terenie całej Polski, a także zróżnicowane zainteresowanie nasza ofertą ,cena szkolenia na wózki widłowe ustalana jest zawsze indywidualnie.

Zapraszamy do skontaktowania się z jednym z naszych oddziałów w całej Polsce w celu uzyskania bliższych informacji na temat terminu i miejsca najbliższego szkolenia lub skorzystania z harmonogramem szkoleń dostępnego na naszej stronie .

 

 

Zapraszamy do kontaktu.

Zespół zawodowe-kursy.pl